HEALTHY.WOOD Milesi to kompletna linia lakierów podkładowych, wielowarstwowych i nawierzchniowych: poliuretanowych, akrylowych, UV, nitro, wody do wnętrz oraz wody i rozpuszczalników do stosowania na zewnątrz o niezwykle innowacyjnych właściwościach bakteriobójczych i ochronnych.

Testy laboratoryjne, zgodne z ISO 22196, wykazały, że na powierzchniach pokrytych tymi lakierami, rozwój bakterii zmniejsza się o ponad 99,9%, gwarantując maksymalny poziom higieny i ochrony.

Lakiery HEALTHY.WOOD są idealne do wszystkich tych środowisk, w których higiena jest niezbędnym wymogiem: od pomieszczeń domowych, takich jak kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce do wszystkich miejsc publicznych, takich jak bary i restauracje, kina, hotele, szkoły, sklepy, powierzchnie wystawiennicze, gabinety medyczne, a także do wszystkich przedmiotów, które są wielokrotnie trzymane w rękach, takich jak etui na telefony komórkowe i laptopy, okulary, kierownice lub zabawki.

Lakiery HEALTHY.WOOD zawierają cząsteczki dezynfekujące bezpośrednio w produkcie, co zapewnia idealnie równomiernie rozprowadzenie w zastosowanym materiale lakierniczym. Cała pomalowana powierzchnia jest zatem odporna na bakterie.

Nie podlegając odparowaniu, działanie bakteriobójczych cząsteczek dezynfekujących trwa stale, nawet na powierzchniach często czyszczonych szczególnie agresywnymi detergentami

Powierzchnie pokryte wykończeniem HEALTHY.WOOD sprawiają, że stosowanie środków dezynfekujących staje się zbędne.

 

Wejdz https://www.healthy-woodmilesi.com/